Regio Minioren Finales | Korte baan (25m) |
Veenendaal (NED) | 9- - 10-6-2018 |
Medaille statistieken | Resultatenbestand (Lenex) |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
100m | series | Min 234 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 2-3 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 4 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
400m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 400m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
100m | series | Min 234 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 2-3 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 4 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
100m | series | Min 234 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 2-3 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 4 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
vlinderslag | vlinderslag | ||||||||||
50m | series | Min 234 | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 2-3 | Startlijst | Uitslag | ||
50m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Min 234 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 2-3 | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Min 4 | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
17. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 16:00 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
34. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 16:15 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
Medaille statistieken | Resultatenbestand (Lenex) |
1 - zaterdag 9 juni 2018 - 9-6-2018 - 14:00 | |||||||
1. | Meisjes | 100m vlinderslag | series | 14:00 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
2. | Jongens | 400m vrije slag | series | 14:10 | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag |
3. | Meisjes | 100m rugslag | series | 14:25 | Minioren 4 | Startlijst | Uitslag |
4. | Jongens | 100m rugslag | series | 14:30 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
5. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 14:35 | Minioren 2 en 3 | Startlijst | Uitslag |
6. | Jongens | 100m schoolslag | series | 14:40 | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
7. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 14:55 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
8. | Jongens | 100m rugslag | series | 15:05 | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag |
9. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | 15:10 | Minioren 4 | Startlijst | Uitslag |
10. | Jongens | 50m vlinderslag | series | 15:10 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
11. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 15:15 | Minioren 2 en 3 | Startlijst | Uitslag |
12. | Jongens | 100m vrije slag | series | 15:20 | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
13. | Meisjes | 200m wisselslag | series | 15:30 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
14. | Jongens | 100m schoolslag | series | 15:40 | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag |
15. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 15:45 | Minioren 4 | Startlijst | Uitslag |
16. | Jongens | 100m vrije slag | series | 15:55 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
17. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 16:00 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
Medaille statistieken | Resultatenbestand (Lenex) |
2 - zondag 10 juni 2018 - 10-6-2018 - 14:00 | |||||||
18. | Meisjes | 400m vrije slag | series | 14:00 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
19. | Jongens | 200m wisselslag | series | 14:35 | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag |
20. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 14:45 | Minioren 2 en 3 | Startlijst | Uitslag |
21. | Jongens | 100m wisselslag | series | 14:50 | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
22. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 15:00 | Minioren 4 | Startlijst | Uitslag |
23. | Jongens | 100m schoolslag | series | 15:05 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
24. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 15:10 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
25. | Jongens | 100m vrije slag | series | 15:20 | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag |
26. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | 15:25 | Minioren 2 en 3 | Startlijst | Uitslag |
27. | Jongens | 50m vlinderslag | series | 15:30 | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
28. | Meisjes | 200m wisselslag | series | 15:35 | Minioren 4 | Startlijst | Uitslag |
29. | Jongens | 200m wisselslag | series | 15:40 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
30. | Meisjes | 100m rugslag | series | 15:45 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
31. | Jongens | 100m vlinderslag | series | 15:55 | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag |
32. | Meisjes | 100m rugslag | series | 16:00 | Minioren 2 en 3 | Startlijst | Uitslag |
33. | Jongens | 100m rugslag | series | 16:05 | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
34. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 16:15 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |