Regio Club Meet 2 | Korte baan (25m) |
Veenendaal (NED) | 8-2-2020 |
Medaille statistieken | Resultatenbestand (Lenex) |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Min 5-6 | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
rugslag | schoolslag | ||||||||||
50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 5-6 | Startlijst | Uitslag | |||||||
vlinderslag | |||||||||||
schoolslag | 50m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||||||
100m | series | Min 5-6 | Startlijst | Uitslag | |||||||
wisselslag | |||||||||||
vlinderslag | 100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||||||
50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
vrije slag Estafette | wisselslag Estafette | ||||||||||
4 x 50m | series | Min 6- | Startlijst | Uitslag | 4 x 50m | series | Min 5- | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 14:00 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
8. | Gemengd | 4 x 50m rugslag | series | 15:00 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
Medaille statistieken | Resultatenbestand (Lenex) |
1 - Regionale Minioren Club Meet deel 2 - 8-2-2020 - 14:00 | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | 14:00 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
2. | Jongens | 100m rugslag | series | 14:05 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
3. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 14:15 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
4. | Jongens | 50m rugslag | series | 14:25 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
5. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 14:30 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
6. | Jongens | 100m schoolslag | series | 14:40 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
7. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | 14:55 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
8. | Gemengd | 4 x 50m rugslag | series | 15:00 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
9. | Jongens | 100m vrije slag | series | 15:10 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
10. | Meisjes | 50m vrije slag | series | 15:20 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
11. | Jongens | 50m vrije slag | series | 15:25 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
12. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 15:35 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
13. | Jongens | 50m vlinderslag | series | 15:40 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
14. | Meisjes | 50m schoolslag | series | 15:45 | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
15. | Jongens | 4 x 50m vrije slag | series | 15:55 | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
16. | Meisjes | 4 x 50m wisselslag | series | 16:00 | Minioren 5 en jonger | Startlijst | Uitslag |