Minioren Circuit deel 1 | Korte baan (25m) |
Amersfoort (NED) | 26-9-2020 |
Resultatenbestand (Lenex) |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
400m | series | Min 5-6 | Startlijst | Uitslag | 400m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
100m | series | Min 5-6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 5-6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 14:15 | Minioren 5/6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
6. | Alle | 50m schoolslag | series | 15:05 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
7. | Alle | 50m rugslag | series | 15:10 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 25m rugslag | series | 15:15 | Minioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
13. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:45 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
14. | Alle | 50m schoolslag | series | 15:50 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
15. | Alle | 25m schoolslag | series | 15:55 | Minioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
20. | Gemengd | 4 x 25m vrije slag | series | 16:35 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |
Resultatenbestand (Lenex) |
1 - Minioren Circuit deel 1 - 26-9-2020 - 14:15 | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | 14:15 | Minioren 5/6 en jonger | Startlijst | Uitslag |
2. | Jongens | 100m schoolslag | series | 14:25 | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
3. | Meisjes | 100m vrije slag | series | 14:25 | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
4. | Jongens | 100m rugslag | series | 14:30 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
5. | Meisjes | 400m vrije slag | series | 14:40 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
6. | Alle | 50m schoolslag | series | 15:05 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
7. | Alle | 50m rugslag | series | 15:10 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
8. | Alle | 25m rugslag | series | 15:15 | Minioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
9. | Jongens | 100m wisselslag | series | 15:20 | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
10. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 15:20 | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
11. | Jongens | 100m schoolslag | series | 15:25 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
12. | Meisjes | 100m rugslag | series | 15:40 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
13. | Alle | 50m vrije slag | series | 15:45 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
14. | Alle | 50m schoolslag | series | 15:50 | Minioren 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
15. | Alle | 25m schoolslag | series | 15:55 | Minioren 1 en 2 | Startlijst | Uitslag |
16. | Jongens | 100m vrije slag | series | 16:00 | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
17. | Meisjes | 100m wisselslag | series | 16:00 | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag |
18. | Jongens | 400m vrije slag | series | 16:05 | Minioren 5 en 6 | Startlijst | Uitslag |
19. | Meisjes | 100m schoolslag | series | 16:30 | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag |
20. | Gemengd | 4 x 25m vrije slag | series | 16:35 | Minioren 3 en jonger | Startlijst | Uitslag |